פרסום מודעות בגוגל בחינם – איך להציג פרסומות ללא תשלום?

רוצים להציג פרסומות ולאפשר פרסום מודעות בגוגל בחינם (ללא תשלום)? יש שיטה שמאפשרת לכם לקבל את ההטבה הזו בדיוק כמו שאתם מחפשים. מדובר על שיטות כאלה ואחרות כמו שנסביר לכם.

כך תעשו את זה.

מהו פרסום מודעות בגוגל?

כאשר משתמש מעוניין במידע מסויים, הוא מחפש דרך גוגל ואז מזין מילת מפתח / מילת חיפוש שמציגה לו את רשימת התוצאות לגביה. חלק מתוצאות החיפוש הללו הן מודעות או פרסומות המוצגות בחלק העליון או התחתון של תוצאות החיפוש.

בתור בעלי עסק, אתם עשויים לרצות לפרסם מודעות בגוגל כדי שהמשתמשים יכנסו לאתר ויבצעו את הפעולה העסקית כך שיהפכו להיות מנויים או לקוחות שלכם.

כדי לפרסם בגוגל, צריך להירשם למערכת הפרסום שלהם, ליצור מסע פרסום, להגדיר אותו, לקבוע מיקודים, להוסיף מודעות ולהקצות תקציב. כן, על הפרסום משלמים כסף והרבה..

מהו פרסום מודעות בגוגל בחינם?

אפשר לפרסם מודעות בגוגל בחינם על ידי קופון לפרסום שניתן במתנה, חלק משוברי הפרסום הללו הם על סך 300 שקלים ולעיתים גם יותר.

כמובן שאפשר גם להציג מודעות דרך תוצאות החיפוש הרגילות שמופיעות אחרי הפרסומות בתשלום.

האם זה לגמרי בחינם?

לא בדיוק. פרסום בגוגל הוא בתשלום ואם אתם עובדים עם חברת פרסום אז בתשלום נוסף עבורה.

אז איך לפרסם מודעות בגוגל בחינם?

אם קיבלתם שובר פרסום (קופון), אז אתם יכולים לנצל את הכסף שקיבלתם מגוגל כדי לפרסם בהם את המודעות שלכם. אחרי שהקופון נגמר, או שהמודעות מפסיקות או שממשיכים בתשלום.

אם אתם רוצים להציג מודעות ופרסומות בתוצאות החיפוש הרגילות, אתם צריכים ליצור אתר טוב, ליצור תוכן טוב עם מילות המפתח הרלוונטיות כדי שהתוצאה שלכם תהיה הכי מתאימה למה שהמשתמש רצה. במקרה זה, לא משלמים כלל כסף לגוגל.

אבל, אם אין לכם אתר או שאתם צריכים סיוע בקידום האתר בגוגל, אתם צריכים לפנות למומחה בעניין.