אמזון פריים חינם – איך להנות ממועדון הלקוחות ללא תשלום?

קונים באתר אמזון? לאתר יש מועדון לקוחות ייעודי שנקרא אמזון פריים שעולה כסף, אבל אפשר לקבל אותו בחינם.. ללא כל תשלום. ההטבה ניתנת לפרק זמן קצר אז כדאי לנצל אותו במיוחד לקראת חגי הקניות.

רוצים לדעת איך מקבלים חינם? הנה זה.

מה זה אמזון פריים?

אמזון פריים (Amazon Prime) זהו מועדון צרכנות, מועדון לקוחות בלעדי של אתר המסחר האלקטרוני הגדול ביותר בעולם – חברת אמזון. המועדון הוא אחד הנכסים החזקים של החברה מה שהופך אותה לחזקה במיוחד. זה אומר שהיא משקיעה באותו מועדון ומקנה הטבות ומבצעים בלעדיים במיוחד.

מועדון הלקוחות אמזון פריים מקנה לרוכשים שילוח מהיר במיוחד עד הבית בחינם והכל בטווח של תוך 48 שעות מרגע הרכישה. לפעמים המוצר מגיע ללקוח גם מוקדם יותר, אפילו תוך 24 שעות ולעיתים תוך מספר שעות בודדות.

בנוסף, מועדון הלקוחות נותן לחברים את שירותי אמזון האחרים ללא כל תשלום נוסף. מבית השירותים הם שירות פריים וידאו, פריים מיוזיק ועוד. כמובן, שהלקוחות יכולים גם להנות ממבצעים בלעדיים רק לחברי המועדון וגם להנות מרכישה מוקדמת בהשוואה לקונים אחרים.

אמזון פריים (של אתר Amazon.com) עולה 12.99 דולר לחודש במנוי חודשי או 119 דולר לשנה במנוי שנתי. אבל.. אפשר לקבל זאת בחינם.

אמזון פריים בחינם

אז איך נהנים משירות אמזון פריים בחינם? פשוט מאוד.. אמזון מציעה חברות במועדון לתקופת התנסות ללא תשלום. כלומר, אמזון פריים ניתן בחינם למשך 30 ימים מיום ההצטרפות לתקופת ניסיון. לאחר מכן המועדון בתשלום.

ניתן לקבל חודש במתנה בקישור זה (אתר אמזון העולמית, גם אמזון ישראל).

למי זה מתאים?

אמזון פריים, בחינם או בתשלום, מתאים לכל מי שקונה באתר אמזון העולמית או באתרי אמזון המקומיים שלה.

האם זה לגמרי בחינם?

כן! אך השירות בחינם לזמן מוגבל. עליכם להצטרף לשירות, לצרף אמצעי תשלום ולקבל 30 ימי ניסיון ללא כל חיוב.

החיוב ייעשה רק לאחר מכן, אם המועדון לא בוטל.

איך לפתוח חשבון אמזון פריים בחינם?

כדי לפתוח חשבון ללא תשלום למשך 30 ימים, יש להיכנס לקישור ייעודי זה. לאחר מכן יש ללחוץ על הכפתור "לנסות פריים" (Try Prime) או "קבל 30 ימי ניסיון בחינם".

אם אין לכם חשבון אמזון, עליכם ליצור אותו בחינם. צריך למלא שם, אימייל וסיסמא ואז השלמת פרטים נוספים.

אם יש לכם חשבון אמזון, המערכת תבקש מכם להזמין את פרטי האשראי שלכם לחיוב. אבל.. לא צריך לדאוג, אפשר לבטל את זה עד לסיום 30 ימי הניסיון. אמזון לא תחייב אתכם בתקופת הניסיון בכלל – לא צריך לחשוש.

אגב.. מומלץ לעשות את המועדון לקראת אמזון פריים דיי, שהוא יום קניות של אמזון. ההטבה ניתנת באופן חד פעמי לכל חשבון אמזון.

זכרו עליכם לבטל את ההשתתפות במועדון לפני סיום תקופת הניסיון. עליכם לגשת אל התפריט "חשבונות ורשימות" ואז לבחור במינוי פריים. לבסוף יש ללחוץ על ביטול ניסיון פריים וההטבות, ואז על "המשך ביטול" ואז על "ביטול מינוי / חברות" ואז תקבלו הודעה על הפסקת השירוץ.