אנטי וירוס חינם – איך להוריד תוכנת הגנה למחשב שלכם בחינם? כולל תוכנות מומלצות!

גולשים באינטרנט דרך המחשב שלכם ורוצים לקבל תוכנת הגנה בעת הגלישה? תוכלו להוריד תוכנת אנטי וירוס חינם והכל בצורה חוקית. כיום חברות מציעות שירותים עם חבילת בסיס ללא תשלום.

הנה הכל בנושא.

מה זה אנטי וירוס?

אנטי וירוס (Antivirus) היא תוכנה למחשב שמטרתה להגן על המחשב שלכם, במיוחד כאשר אתם גולשים באינטרנט או מורידים קבצים או תוכנות למחשב. כמובן שהדבר דומה גם לגבי טלפונים ניידים ואפליקציות.

לעיתים אנחנו גולשים באינטרנט ומוצגות לנו מודעות או המלצות לכניסה לאתרים שיכולים להכריח אותנו להוריד תוכנות או כלים לצורך שימוש בשירות או באתר האינטרנט. לעיתים אנחנו מורידים תוכנות פרוצות או אחרות שלא מגובות בגורם רשמי.

כך או כך, תוכנות עלולות לכלול וירוס בעת ההתקנה על המחשב שלכם, ובכך לגרום לנזק אדיר כמו מחיקת הקבצים, שיבוש המחשב, וחלילה הפסקת פעולה מלאה.

תוכנות אנטי וירוס יודעות לתת מענה גם על ההגנה מפני וירוסים, איתור וניקוי נגיפים, שימוש בחומת הגנה מתקדמת, הגנה על רשת האינטרנט שלכם, הגנה על פרטים אישיים וחשבונות, הגנה על מידע פיננסי אישי ועוד.

האם זה בחינם?

תוכנת אנטיוירוס בדרך כלל עולה כסף. אבל, כיום יש תוכנות שמוצעות בחינם, ללא כל תשלום.

הסיבה לכך שיש תוכנות חינם, כי אותם מפתחים מציעים גרסאות שונות או חבילות חינמיות למשתמשים קלים. משתמשים שצריכים הגנה מתקדמת יותר, עשויים לשלם, אך גם אז המחיר הוא הוגן.

איפה ואיך להוריד אנטי וירוס חינם?

כדי להוריד אנטי וירוס בחינם, יש להיכנס לאחד הספקים הבאים בהמשך. ההתקנה היא בדרך כלל רגילה כמו התקנה של תוכנה אחרת. ייתכן וצריך לנתק תוכנה קיימת (אם יש) כדי למנוע התנגשות.

הנה תוכנות אנטי וירוס מומלצות להורדה בחינם:

  • AVG – אחת התוכנות הפופולאריות בעולם. חינמית 100%. להורדה.
  • AVAST – תוכנה פופולארית נוספת מומלצת גם כן חינם. להורדה.
  • ESET – אחת התוכנות שמומלצות על ידי גופים גדולים. יש תקופת ניסיון חינם של 30 ימים. להורדה.
  • AVIRA – תוכנה שתופסת תאוצה בתקופה האחרונה. להורדה בחינם.
  • Kaspersy – תוכנה ידועה נוספת מציעה גרסת ניסיון 30 יום. להורדה.
  • Microsoft Defender – תוכנת אנטי וירוס המותקנת לרוב אוטומטית במחשבים עם חלונות וינוס. להורדה.
  • Bitdefender – תוכנה נוספות שמומלצת על ידי מגזינים. להורדה.

הערה חשובה: לא כדאי להוריד אנטי וירוס פרוץ. אולי תחסכו כסף, ותורידו בצורה לא חוקית. אבל התוכנה עשויה לכלול וירוס בפני עצמה. אז הנזק עלול להיות גדול מהחיסכון.