בלאק פריידי Black Friday 2024 – איך לקבל בחינם מבצעים, הנחות, קופונים?

חג הקניות בלאק פריידי הוא אחד החגים המובילים ביותר בעולם, ואפילו בישראל, ולכן כדאי מאוד להכיר רשימה של מבצעים, הנחות, קופונים ועוד. כדאי מאוד לנצל את ההטבות השונות במיוחד אם הן ניתנות בחינם.

הנה מה שאתם צריכים לדעת.

מה זה בלאק פריידי?

בלאק פריידי (Black Friday), יום שישי השחור, הוא יום מיוחד של קניות בו עסקים מציעים הנחות, הטבות, קופונים ומבצעים שווים, כך שהצרכנים יכולים להרוויח מזה.

חג הקניות נחגג בכל העולם על ידי צרכנים ועסקים וכמו הרבה מאוד דברים, המנהג נחת בישראל וגם כאן אנחנו חוגגים את חג הקניות הגדול.

במהלך תקופת חג הקניות, אפשר לקבל קופונים שווים לרכישת מוצרים ושירותים, לקבל הנחות על המוצרים שמגיעים עד ל-80% ואפילו יותר מזה, וכמובן גם להנות ממבצעים טובים וצרכניים במיוחד.

מתי בלאק פריידי?

בלאק פריידי תמיד מתקיים בסוף החודש של חודש נובמבר כל שנה. כך שהחג הזה פעם אחת בשנה בתקופה זו.

השנה, בלאק פריידי מתקיים ביום שישי כמובן תאריך 29.11.2024.

בלאק פריידי – שנים ותאריכים:

  • בלאק פריידי 2024 – יום שישי 29.11.2024.
  • בלאק פריידי 2023 – יום שישי 24.11.2023.
  • בלאק פריידי 2022 – יום שישי 25.11.2022.
  • בלאק פריידי 2021 – יום שישי 26.11.2021.

האם המבצעים בחינם?

אמנם אנחנו רוכשים מוצרים בתשלום, אך המבצעים שהעסקים נותנים הם בחינם. לא צריך לשלם כסף או להצטרף לחבר מועדון או לניוזלטר כדי לקבל את אותם המבצעים השווים.

איך מקבלים מבצעי בלאק פריידי בחינם?

אתם יכולים לקבל את מבצעי בלאק פריידי ישירות מהעסקים ומהחנויות המציעים את המוצרים שאתם מחפשים ורוצים אותם. למשל דרך כניסה לאתרי האינטרנט שלהם או לאתרי הרשתות החברתיות.

אבל, קיים בישראל אתר המרכז את כל המבצעים, את כל החנויות, את כל המידע והקופונים והוא ידוע בשם אתר בלאק פריידי ישראל Black Friday. נכנסים לאתר הזה, מחפשים במנוע החיפוש או בתפריט הניווט הפשוט.

לאחר מכן, תוכלו לקבל את הרשימה ואת העסקים המשתתפים במבצעים והכל כמובן בחינם. נ.ב. אתם יכולים להצטרף לחבר המועדון שלהם כדי לקבל את המידע מהר יותר.