יצירת קשר עם וואטסאפ חינם – איך ליצור קשר ולקבל סיוע, צ'אט או תמיכה

רוצים ליצור קשר עם וואטסאפ, כדי לקבל שיחה עם נציג רשמי באמצעות צ'אט או תמיכה טכנית? יש כמה שיטות המאפשרות יצירת קשר עו וואטסאפ. הסיוע עונה לכמה מטרות.

הנה הכל בנושא.

יצירת קשר עם וואטסאפ – מה ולמה?

לעיתים אנחנו צריכים ליצור קשר עם וואטסאפ, בין אם הפניה היא לעניינים עסקיים או לעניינים פרטיים. וואטסאפ (WhatsApp) היא שירות מסרים מידיים הגדולה ביותר בעולם, הכוללת כלים ושירותים ומאפשרת לנו להיות בקשר עם חברים, עמיתים לעבודה, משפחה וניהול עסקים.

השירות מתאים גם לאנשים פרטיים שמדברים בינהם, וגם לעסקים שמנהלים עסק למתן שירותים או למכירת מוצרים.

לעיתים חשבון הוואטסאפ עשוי להיחסם, או להתבטל, או שיש בעיות הקשורות לאימות החשבון או לכלים נוספים. לכן לעיתים צריך לקבל תמיכה טכנית וסיוע רשמי.

האם זה בחינם?

כן, וואטסאפ מאפשרת לכל אחד מאיתנו לפנות אליה ללא תשלום נוסף, בחינם לחלוטין.

איך ליצור קשר עם וואטסאפ?

אז אם אתם רוצים ליצור קשר עם וואטסאפ ישראל או בעולם, אתם צריכים לבחור את הסיבה בגללה אתם פונים לפי הנושא והדרך המתאימה לכך. אגב, אין מספר טלפון ישראלי או בינלאומי לדבר איתם טלפונית, אפשר לפנות במייל או במילוי טופס.

הנה הכל:

1. תמיכה לגבי חשבון וואטסאפ

  • תמיכה – אם יש לכם תקלה, בעיה בכניסה או באימות, חסימה או בעיות אחרות, השתמשו בטופס זה. אפשר גם לפנות דרך האפליקציה, לחיצה על הגדרות, עזרה ואז צור קשר.

2. דיווח או הפרות

  • פניה לגבי פרטיות – אם יש לכם שאלה, בעיה או עניינים האחרים הקשורים בנושא, השתמשו בטופס זה.
  • נגישות – אם יש עניין הקשור לנגישות, השתמשו במייל זה.

3. תמיכה לעסקים או חשבונות פרסום

  • תמיכה – אם יש לכם שגיאה, בעיה או תקלה הקשורה לחשבון וואטסאפ ביזנס לעסקים, השתמשו במייל זה. אפשר גם לפנות דרך האפליקציה, הגדרות, עזרה ואז לחיצה על צור קשר.