הורדה של שירים, סרטונים וקליפים מיוטיוב בחינם – האם מותר ואיך עושים זאת?

לפעמים אנחנו צופים בסרטון או קליפ, או שומעים שיר או מוזיקה דרך יוטיוב ואנחנו רוצים לבצע הורדה שלהם למחשב בחינם. חשוב לדעת האם מותר או אסור להוריד אותם, ואם כן אז איך.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

הכל על הורדה מיוטיוב בחינם

לפעמים אנחנו רואים סרטים או סדרות, שומעים ברדיו או פשוט נתקלים בשיר מעניין ביוטיוב שאותו רוצים לעשות בתור רינגטון לטלפון. כדי לעשות זאת, צריך להוריד את הסרטון בפורמט MP4 או את המוזיקה בלבד ללא הסרטון בפורמט MP3.

לפני הכל… הורדה מיוטיוב (YouTube) תוכן כמו סרטונים, שירים, צלילים, מנגינות, סדרות, סרטים היא לרוב פעולה לא חוקית. אפשר לראות את תנאי השימוש של יוטיוב בקישור זה.

למעשה, בעת הורדה כזו, אתם מפרים את זכויות היוצרים של היוצר והוא עשוי להשתמש בהם כלי להגן על עצמו. עם זאת, אם היוצר מסכים להוריד את הסרטון או שהיצירה חופשית אז כן אפשר להוריד.

העלאת תוכן על ידי היוצר, מאפשר לנו להשתמש בו בצורה חוקית ובין היתר להטמיע את הסרטון באתר או לשמוע ולצפות בתוכן כל היום. אבל.. הורדה היא עבירה ופגיעה בזכויות היוצר. זו הסיבה שאותם יוצרים כן מאפשרים הורדה, אך בתשלום תמורת השימוש.

יוטיוב לא מאפשרת להוריד את הסרטים הללו בצורה רשמית ולכן יש כלים שונים שהם מאפשרים לכם להוריד בחינם, פשוט על ידי הזנת כתובת אינטרנט של הסרטון אותו רוצים להוריד.

למי זה מתאים?

הורדה של תוכן מיוטיוב בחינם מתאימה לכל מי שמעוניין בכך.

האם זה לגמרי בחינם?

כן, שירותי הורדה שירים או סרטונים מיוטיוב לרוב ניתנים בחינם.

איך ואיפה אפשר להוריד מיוטיוב בחינם?

לפני הכל.. אנחנו לא מעודדים אתכם להוריד אותם ללא תשלום מהסיבה הכתובה מקודם. אבל, אנחנו רוצים לומר לכם שיש כלים כאלו שאפילו גוגל מציגה אותם בתוצאות החיפוש, ומשם האחריות היא שלכם.

אז, הורדה של סרטונים או שירים בחינם ניתן לעשות על ידי כמה כלים פשוטים. למעשה, כל הכלים דומים זה לזה, עליכם להזין את הקישור של הסרטון ביוטיוב (כתובת אתר של הסרטון) ולהדביק אותו בשדה ייעודי בכלי המבוקש.

לאחר מכן, יש לבחור האם להוריד את הסרטון בצורה של וידאו (סרטון מסוגי פורמטים כמו MP4, WAV וכד') או בצורה של אודיו (שיר או צליל מסוגי פורמטים של MP3 וכד'). לעיתים ניתן גם לקבוע את האיכות של הסרטון למשל איכות גבוהה או נמוכה וכד'.

הנה הכלים המאפשרים להוריד מיוטיוב חינם:

  • iTubeGo – זהו כלי פשוט להורדה של סרטונים ושירים מיוטיוב. לכניסה.
  • keepvid – עוד כלי הורדת של סרטונים ושירים מיוטיוב. לכניסה.
  • y2mate.com – כלי מקצועי להורדה של סרטונים איכותיים, ניתן גם להוריד רק מוזיקה ללא הסרטון. לכניסה.
  • 10downloader – כלי נוסף להורדה בחינם מיוטיוב. לכניסה.
  • YTOffline – כלי פשוט להורדה מיוטיוב חינם. לכניסה.
  • ytmp3 – כלי המאפשר הורדה בצורה של פורמט MP3. לכניסה.

טוב זהו, זוהי רשימה מספיקה של כלים. אם יש לכם כלי אחר, מוזמנים לכתוב לנו 🙂