תיבת דואר אלקטרוני חינם – איפה לפתוח? הנה הרשימה

חושבים על פתיחת תיבת דואר אלקטרוני חינם (אימייל בחינם)? יש כמה ספקים שמציעים את הפיתרון הזה וכאן כל הרשימה המומלצת והמלאה שלהם. התיבות מאפשרות גם אחסון של קבצים ונתונים בהם.

הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

מהי תיבת דואר אלקטרוני?

תיבת דואר אלקטרוני (דוא"ל, אימייל) היא תיבה אישית שלכם ברשת, המאפשרת לאנשים ולגורמים אחרים לשלוח לכם מידע, מסמכים ומכתבים אונליין באינטרנט. גם אתם יכולים לשלוח הודעות לאנשים אחרים.

תיבות מייל משמשות אותנו למטרות רבות ובין היתר לצרוך עבודה, לצורך שליחת קורות חיים, לצורך קבלת חשבוניות או קבלות, לצורך תזכורות, העברת מסמכים, פגישות עם אנשים אחרים ועוד הרבה דברים.

כיום יש הרבה אפשרויות ליצירת תיבות אימייל, גם בחינם, גם בתשלום, גם תיבות מותאמות אישית ועוד.

תיבת דואר אלקטרוני חינם

בזמן שיש תיבות בחינם ובתשלום, אפשר בהחלט להשתמש בתיבות אימייל חינמיות בלי צורך לשלם.

פתיחת דואר אלקטרוני חינם

כיום, לפתוח אימייל ברשת נעשית בצורה קלה מאוד. צריך לבחור את אחד הספקים, הכתובים בהמשך, לבחור שם משתמש, סיסמא ולמלא פרטים נוספים בהתאם למערכת, וזהו..

אז איפה אפשר לפתוח? הנה הרשימה המלאה והמומלצת של הספקים המובילים:

  • ג'ימייל (Gmail) – איך לא?! כמעט לכל אחד מאיתנו יש איזה חשבון Google, בין אם לטלפון ובין אם למטרות אחרות. מדובר על תיבת אימייל איכותית ואפשר לקבל אחסון של 15 ג'יגה בייט בחינם. לכניסה.
  • אאוטלוק (Outlook) – אם אתם משתמשים בחשון אופיס או אופיס 365, ככל הנראה אתם עשויים להשתמש בתיבת אימייל של אאוטלוק (הוט מייל לשעבר). אפשר לקבל עד 15 GB. לכניסה.
  • וואלה! מייל (Walla) – מייל כחול לבן, ישראלי. זהו עוד כלי בו אתם יכולים לפתוח תיבת אימיילים חינמית ללא צורך לשלם כסף על שימוש בה. לכניסה.
  • יאהו מייל (Yahoo) – זהו כלי ומנוע חיפוש שהיה ידוע מאוד בעבר. כיום הוא משתמש בתור אחר חדשות, דומה לאתר וואלה, אך עולמי. אפשר לקבל תיבת אימייל חינמית. החברה מציעה 1000 גיגה בייט אחסון. לכניסה.
  • איי או אל מייל (AOL) – הוא שירות נוסף המציע תיבת אימייל חופשית וחינמית עם נפח אחסון של 1000 GB.
  • איי קלאוד (iCloud) – איי קלאוד היא תיבת אימייל של חברת אפל Apple, המיועדת עבור לקוחות וצרכנים שרכשו מוצרי אייפון, אייפד וכדומה. ניתן לקבל 5 ג'יגה אחסון. לכניסה.
  • יאנדקס מייל (Yandex) -אחד המיילים הפופולאריים ביותר בעולם של מנוע חיפוש גדול בעולם. מציע תיבת אימיילים עם אחסון של 10 ג'יגה בייט. לכניסה.
  • פרוטון אימייל (ProtonMail) – זהו חברה פופולארית נוספת המציעה שירותי אימייל. האחסון הניתן שם הוא 500 מגה בייט. לכניסה.
  • מייל רו (Mail ru) – ספק פופולארי נוסף לקבלת תיבות אימייל חופשיות וחינמיות לשימוש עצמי. לכניסה.