איך להגדיל בחינם כמות עוקבים או לייקים לדף פייסבוק? כל הדרכים

רוצים להגדיל את כמות העוקבים או כמות הלייקים לדף הפייסבוק העסקי שלכם? כך גם אתם יכולים להגדיל את הכמות בחינם. יש כמה דרכים שלא מחייבים אתכם להשקיע כסף.

הנה הכל בנושא.

עוקבים או לייקים לדף פייסבוק

אם יש לכם עסק, אתם בדרך כלל רוצים להגיע ללקוחות שלכם. אפשר להגיע ללקוחות דרך הרשתות החברתיות כמו דף פייסבוק עסקי.

כדי שהתכנים שאתם מפרסמים בדף הפייסבוק יוצגו לאנשים, אתם צריכים שיהיו לכם לייקים או עוקבים. לייקים בהם אנשים שאוהדים אתכם בתור מותג, עוקבים הם אנשים שעוקבים אחר הפוסטים שלכם בעמוד הפייסבוק.

כאשר יש לכם לייקים או עוקבים, הם יכולים לצפות בתכנים שאתם מפרסמים בעמוד ובכך יש לכם הזדמנות שהם יהיו לקוחות פוטנציאליים.

עוקבים או לייקים בחינם

יצירה או ניהול עמוד הפייסבוק הוא חינם, לא צריך לשלם כסף. גם לקבל לייקים או עוקבים אפשר להשיג ללא כל תשלום.

איך להגדיל את כמות הלייקים או העוקבים בדף פייסבוק?

אם אתם רוצים להגדיל את מספר האנשים שסימנו בתור לייק או עקוב אחר העמוד שלכם, אתם יכולים להשתמש בכל אחת מהדרכים הבאות, בחינם.

הנה כל הדרכים:

 1. הזמינו חברים להצטרף לעמוד – אפשר לשלוח לחברים שלכם לסימון לייק (אהבתי) ובכך להצטרף לעמוד. כדי לעשות זאת, בדף העסקי צריך לבחור בהזמנת חברים ואז לבחור את החברים שיקבלו את הבקשה.
 2. שתפו בפרופיל האישי שלכם – אתם יכולים לשתף את העמוד בפרופיל הפרטי שלכם, כדי שאנשים יוכלו ללחוץ לייק ובכך להצטרף לרשימת הלייקים והעוקבים.
 3. שתפו בקבוצות פייסבוק – אם יש קבוצות פייסבוק מתאימות לעמוד שלכם, אפשר לשתף אותו או את התכנים בהם. כדאי שהפוסט יתאים להנחיות הקבוצה.
 4. בקשו מהעובדים לשתף ולהזמין – אם העסק שלכם מעסיק עובדים, אפשר לבקש מהם לשתף ולהזמין את החברים שלהם לדף.
 5. בקשו מהחברים לשתף ולהזמין – אפשר לבקש מהחברים שלכם בפייסבוק להזמין את החברים שלהם לעמוד.
 6. בקשו מהלייקים או העוקבים להזמין – צברתם לייקים או עוקבים, בקשו מהם להזמין את החברים שלהם לעמוד.
 7. עשו שיתופי פעולה עם דפים אחרים – אם יש דפים אחרים מתאימים, אפשר לעשות שיתוף פעולה, כך שהעוקבים שלהם יוכלו לסמן לייק או עקוב גם אחר העמוד שלכם.
 8. קדמו דרך האתר או הבלוג – אפשר ליצור כפתור לייק ואותו לשתף באתר האינטרנט שלכם או בבלוג, כך שהם יוכלו להצטרף לעמוד שלכם.
 9. שתפו דרך החתימה במייל – אם אתם שולחים מיילים, זה יהיה מצויין שאותם נעמנים יוכלו להצטרף לעמוד שלכם.
 10. שתפו ברשתות חברתיות אחרות – אם יש לכם אינסטגרם, יוטיוב, טלגרם, טוויטר וכד', תוכלו לשתף גם שם ולבקש להם להצטרף לדף שלכם.
 11. שתפו בעסקים אחרים שותפים – אם יש לכם עסקים אחרים שבהם אתם שותפים, אפשר לשתף גם שם כדי לנצל את האפשרות.
 12. סמנו הצעות לדפים דומים – פייסבוק יכולה להציג את הדף שלכם בתור המלצה בעמודים אחרים. כך מי שמעיין בתוכן בעמוד אחר, יכול לראות קישור לעמוד שלכם. צריך לסמן אפשרות זו בהגדרות הדף שלכם.

האם יש חלופה בתשלום? כן. אפשר לקדם לייקים לעמוד או תכנים אחרים דרך פרסום ממומן בתשלום בפייסבוק.