קבלת מידע על חברה בחינם – איך לקבל פרטים על חברה בע"מ?

רוצים לקבל פרטים על חברה? קיים כלי המאפשר קבלת מידע על חברה בע"מ, תאריך הקמה, מספר חברה ושם חברה ופרטים נוספים והכל בחינם. רוב המידע הוא מידע בסיסי שניתן ללא תשלום ואפשר לקבל מידע מתקדם יותר בתשלום.

הנה המידע בנושא.

מהו קבלת מידע על חברה?

אם אתם רוצים לדעת מה מספר תעודת הזהות של חברה מסויימת או רוצים לגלות מה השם הרשמי שלה במרשמים ממשלתיים, או לקבל פרטים נוספים כמו רשימת בעלי מניות, נסח חברה או פרטים אחרים – אפשר לעשות הכל דרך אתר רשם החברות הממשלתי.

מידע זה הכרחי עבור אנשים וגופים רבים, במיוחד כאלו שרוצים לעשות איתם עסקה מסויימת או שיתוף פעולה או כל משא ומתן אחר בנושא.

לפי חוק, כל חברה חייבת להיות רשומה ברשם החברות ברשות התאגידים במשרד המשפטים. לכל חברה יש את השם הרשמי שלה ומספר תעודת זהות ייעודי עבורה.

האם זה בחינם?

ניתן לקבל מידע בסיסי על חברה חינם. מידע בסיסי כולל את שם החברה, מספר הח.פ שלה, כתובת, סוג חברה, סטטוס, תאריך התאגדות, חובות, סטטוס פניות ועוד.

דברים מתקדמים יותר כמו רשימת בעלי מניות, מספר מניות ופרטים נוספים הם ניתנים בתשלום אגרה של 10 שקלים.

איך לקבל מידע על חברה בחינם?

אתם יכולים לקבל מידע בסיסי על חברה בע"מ (בעירבון מוגבל) ללא תשלום באמצעות אתר האינטרנט של רשם החברות כאן: https://ica.justice.gov.il.

בשביל לעשות זאת, אתם צריכים להזין את שם החברה או מספר החברה. ניתן להזין גם שם חלקי של החברה, או מילה מסויימת כדי לקבל רשימה של חברות שיש להן את המילה בשם החברה.

לאחר שמצאתם, לחצו על מספר התאגיד על מנת לקבל מידע על החברה. שם אפשר לצפות במידע מסויים ואף לבצע פעולות נוספות.