קופון פרסום בגוגל אדס בחינם – איך לקבל 300 ₪ לפרסום במתנה?

בעלי עסק ומפרסמים? הידעתם שאתם יכולים לקבל שובר פרסום (קופון פרסום) בגוגל אדס בשווי של 300 ₪ בחינם? ובכן זה אפשרי! גוגל מציעה אפשרות לקבל שווי כספי במתנה.

כך תקבלו את הקופון.

מה זה קופון פרסום בגוגל אדס?

קופון פרסום בגוגל אדס הוא שובר פרסום, סכום כספי מסויים שחברת Google מעניקה למפרסמים חדשים שלא פרסמו עדיין לפני כן.

גוגל אדס היא מערכת פרסום בגוגל, במנוע החיפוש, ביוטיוב, בג'ימייל ובאתרי חדשות אחרים שמציגים מודעות באתר האינטרנט שלהם. הפרסומות במנוע החיפוש מוצגות בחלק העליון והתחתון בתור תגית שנקראית "AD". הפרסום מבוצע כך, שבכל פעם שלקוח לוחץ על המודעה ונכנס לאתר שלכם, רק אז המפרסם משלם כסף.

הערה: אפשר לפרסם לבד ללא חברת פרסום, ואפשר לעבוד עם חברת פרסום בעלות נוספת – אך לרוב כזו שמביאה יותר תוצאות כי החברה מקצועית בענף שלה.

כדי לעודד מפרסמים חדשים, גוגל מעניקה לעיתים קופון פרסום במתנה על סך 300 ש"ח. ניתן לממש אותם תוך 30 ימים מיום קבלת הסכום ורק לאחר הוצאה מינימלית של 100 ש"ח.

למי זה מתאים?

לכל בעל עסק או מפרסם חדש, שמעוניין לפרסם את העסק שלו בגוגל כדי לקבל תוצאות ולהגדיל מכירות.

האם זה לגמרי חינם?

כן! אבל, צריך להוציא סכום מינמלי של 100 ש"ח ואז גוגל מעניק החזר גובה הסכום.

איך לקבל קופון פרסום בגוגל?

כדי לקבל את הקופון, אפשר לחפש בגוגל "גוגל אדס" או פרסום ב-Google ולראות אם יש מודעה רשמית של גוגל שמעניקה את הקופון. אפשר גם לחפש בפייסבוק לעיתים או בחברת פרסום מקצועית.

אגב, מערכת הפרסום של גוגל לא פשוטה והיא לא מתאימה למי שאינו בקיא ועוסק רק בזה – במיוחד אם הוא מתחיל. לכן, אפשר לפנות לחברת פרסום מקצועית כדי לקבל שירות שיודע להביא תוצאות.