גרמרלי בחינם – כך תוכלו לשפר את הכתיבה בשפה האנגלית עם גרמרלי (Grammarly)

כותבים כתבות או מיילים באנגלית? כדי שתיהיו בטוחים שאין לכם שגיאות כתיב ודקדוק, תוכלו להשתמש עם הכלי גרמרלי (Grammarly) ממש בחינם. תוכלו גם לרכוש גרסת פרימיום עם כלים מתקדמים יותר.

כך תשתמשו בכלי בקלות.

מה זה גרמרלי (Grammarly)?

גרמרלי (Grammarly) (קישור לכלי) זה כלי דיגיטלי באינטרנט שעוזר לכם לשפר את השפה באנגלית שלכם, בזמן שאתם מזינים תוכן או מידע מסויים. זה קורה כאשר אתם כותבים פוסט בבלוג, משוחחים ברשתות חברתיות, שולחים מייל וכדומה.

הכלי נחמד במיוחד למי ששפת האנגלית ברמת הכתיבה היא לא שפת אם או רמה גבוהה. כי הם ככל הנראה פחות זקוקים לכלי.

הכלי עוזר לכם למצוא טעויות כתיב, טעויות דקדוק, טעויות במיקום סימני פיסוק, מבנה המשפט, מילים נפרדות, סוג הכתיבה ועוד. ניתן לתקן בעצמכם או לקבל רמזים דרך הכלי והכל באופן אוטומטי.

למי זה מתאים?

הכלי הזה מתאים לכל מי שכותב טקסט באנגלית.

האם זה לגמרי חינם?

כן! תוכלו להשתמש בכלי בצורה חופשית וללא תשלום כלל. אם אתם רוצים לקבל תובנות מתקדמות יותר, תוכלו לרכוש גרסה בתשלום הולם וכדאי.

איך לשפר את האנגלית עם גרמרלי?

כדי לשפר את האנגלית שלכם, קודם כל עליכם להצטרף אל הכלי וליצור חשבון חינמי 100% לגמרי ממש בקישור זה.

לאחר מכן, תוכלו להוריד את התוסף לדפדפן שלכם (כרום, ספארי, אדג', פיירפוקס וכד') או להוריד את התוסף לכלי אופיס של מיקרוסופט או של גוגל. תוכלו גם להדביק את הטקסט בשדה מיוחד בחשבון הגרמרלי שלכם (בלי צורך להוריד תוספים).

לאחר מכן, כאשר הכלי מותקן, אתם יכולים להתחיל לכתוב טקסט, ואז הכלי גרמרלי יתחיל לסרוק את הטקסט כדי לגלות האם ואיפה יש בעיות שאפשר לתקן אותם. תוכלו ללחוץ על התיקון כדי לקבל הסבר על מדוע וכן את הטקסט הנכון במקרה זה. בלחיצה על הטקסט, העדכון ייעשה אוטומטית.

כדי להתחיל היכנסו לקישור הבא: www.grammarly.com, לאחר מכן תוכלו להוסיף לדפדפן שלכם ואז ליצור חשבון בחינם.

אם מצאתם שהכלי מתאים לכם, תוכלו לרכוש גרסה בתשלום של כ-11$ לחודש בלבד.