נטפליקס חינם – איך לצפות בשירותי נטפליקס (Netflix) ישראל בחינם?

אוהבים סרטים, סדרות ותוכניות טלוויזיה? נטפליקס (Netflix) הוא כנראה אחד השירותים המועדפים עליכם ואתם יכולים לקבל אותו חינם. טוב, ליתר דיוק הוא ניתן בחינם לזמן מוגבל, אבל למה לא לנסות?!

כך תצפו ללא תשלום.

מה זה נטפליקס (Netflix)?

טוב, אם עדיין לא יצא לכם להכיר, אז נטפליקס (Netflix) הוא שירות סטרימינג, או בעברית שירותי הזרמת מדיה. בשפה פשוטה יותר, מדובר על שירות שמציע ספרייה שלמה של תוכניות טלוויזיה, סדרות, סרטים ותכנים נוספים שאתם יכולים לצפות בהם.

דרך השירותים שלה אפשר גם לצפות בסדרות ישראליות וגם בסרטים, בתוכניות ובסדרות שאינן ישראליות עם דיבוב או עם כתוביות, כך שיהיה לכם ברור על מה התוכן.

נטפליקס (Netflix) היא חברה עולמית שפועלת גם בישראל. היא גם רוכשת זכויות יוצרים לצורך שימוש בתכנים אלו בשירותיה וגם משקיעה תקציבים ליצירת הפקות מקור.

נטפליקס (Netflix) מעודדת צרכנים בפעם הראשונה ומציעה לכם תקופת ניסיון ללא תשלום. ברוב המקרים התקופה הזו היא חודש ראשון במתנה אך לעיתים היא עשויה להציע תקופה קטנה יותר. בתקופה זו לא משלמים ואפשר לבטל בכל עת ללא חיוב.

למי זה מתאים?

לכל אדם שמעוניין לצפות בתכנים, סדרות וסרטים בכל מקום ובכל זמן שמתאים לו.

האם זה לגמרי חינם?

כן! אבל לאחר התקופה הזו, התקופה הנוספת היא בתשלום בהתאם למחיר החבילה שבחרתם.

כמה זה חיסכון לעומת בתשלום?

מחיר חבילה של נטפליקס נעה בין כ-30 שקלים לחודש לבין כ-60 שקלים לחודש – כך שזה בעצם החיסכון.

איך לצפות בשירותי נטפליקס בחינם?

כדי לצפות בחינם, ללא תשלום נוסף, עליכם לגשת אל אתר האינטרנט של נטפליקס ישראל כאן: www.netflix.com/il ולאחר מכן להתחיל את תהליך ההרשמה על ידי בחירת חבילה ומילוי פרטים.

בהמשך, המערכת תציג לכם את התקופה שבה תקבלו צפייה ישירה חינם, כלומר עד לאיזה תאריך תוכלו לצפות ללא כל חיוב.

זה הכל, כמובן שתוכלו לצפות דרך המחשב, הסטרימר בטלוויזיה, סמארטפונים וטאבלטים ועוד.

דרך אגב, אתם יכולים גם לצפות בתכניות טלוויזיה שונות של נטפליקס, גם ללא הצטרפות, ובחינם! אם תיכנסו לקישור זה, תוכלו לעיין בתכנים השונים.