אופיס 365 (Office 2019) חוקי להורדה בחינם – איך להוריד תוכנת ישומים משרדיים?

מדי פעם מיקרוסופט מעדכנת את התוכנות שלה ומשפרת אותם, כך אפשר לדעת איך להוריד אופיס 365 (Office) באופן חוקי 100% בחינם. מדובר על תוכנת ישומים משרדיים החדשה ביותר של מיקרוסופט.

כל מה שאתם צריכים לדעת על הורדה והתקנה של היישומים.

מהו אופיס 365 (Office)?

אופיס 365 (Office) היא חבילת יישומים משרדיים של חברת מיקרוסופט, המפתחת בין היתר את מערכת ההפעלה וינדוס. חבילת היישומים הזו היא החדשה ביותר ומדי כמה שנים, יש לה גרסה עדכנית, כך שנכון להיות אופיס 365 הוא גרסה עדכנית משנת 2019 ומקודם הייתה 2016.

אופיס כוללת את היישומים החשובים ביותר במחשב לניהול משרד ולניהול משק בית ובין היתר וורד, אקסל, פאוור פוינט, אאוטלוק, וואן נוט, אקסס, פאבלישר, וואן דרייב, סקייפ ועוד.

אופיס 365 (Office) בחינם

למעשה, ניתן לרכוש את מיקרוסופט אופיס 365 לכל החיים או לשלם דמי שכירות חודשיים עם הטבות אחרת. כאשר אתם רוצים לרכוש בחבילה חודשית, אתם יכולים לקבל חודש ראשון בחינם, וללא התחייבות.

אפשר להוריד את התוכנות למחשב וללא התחייבות ישירות מתוך האתר הרשמי של מיקרוסופט. אגב, גם אם לא משלמים, לרוב אפשר להשתמש עוד תקופה מסויימת. וגם לאחר מכן, אפשר להשתמש בתוכנות רק בתור הצגה וצפייה.

אופיס 365

חשוב לציין, כי יש אתרים מסויימים שמציעים לרכוש את התוכנות תמורת 50 שקלים או דרך אתר איביי וכד'. מומלץ שלא לבצע את הפעולה הזו, אותם אנשים יכולים גם לשנות את הקבצים ואף להתקין וירוסים.

אגב… דרך נוסף להשתמש בחינם, אבל ממש בחינם, ללא תשלום, ללא הגבלה הוא דרך אתר האינטרנט של האופיס.

האם זה לגמרי בחינם?

כן! אבל עם זאת, החינם הוא למשך 30 ימי ניסיון ראשונים בלבד, לאחר מכן צריך לחדש כדי להשתמש באותם תכונות. אם לא משלמים, אז עם הזמן מיקרוסופט תגביל את התכונות שאפשר להשתמש בהם.

למרות זאת, אם משתמשים ב- מיקרוסופט אופיס אונליין באינטרנט – ללא כל תשלום, ללא כל הגבלה.

כמה כסף חיסכון לעומת בתשלום?

העלות נעה בין 300 ₪ לבין 450 ₪ לשנה אחת, או תשלום חודשי של 45 שקלים.

חודש חינם משמעו חיסכון של 45 ש"ח. אם משתמשים בשירותי אונליין, אז החיסכון פה הוא 450 ש"ח לשנה!

איך להוריד ולהתקין אופיס 365 (Office) בחינם?

להורדה של אופיס 365 (Office) בחינם, אפשר להיכנס לאתר האינטרנט של מיקרוסופט בקישור זה ואז לחצו על "נסו חודש בחינם".

לאחר מכן, יהיה הצורך להיכנס לחשבון של מיקרוסופט או ליצור חשבון חדש, אז למלא אמצעי תשלום (אפשר לבטל אחר כך), לבחור את מערכת ההפעלה והשפה שרוצים להוריד וזהו.

אם אתם לא רוצים להוריד ולא להתחייב, אתם יכולים להיכנס לאתר אופיס אונליין בקישור זה. תצטרכו רק להתחבר לחשבון או להירשם עם חדש, וזהו – השתמשו באופיס באינטרנט בחינם!

אגב, אם אתם תלמידים או מורים, תוכלו להוריד תוכנת אופיס בחינם כמו שכתוב בפורטל התלמידים.