קורס פסיכומטרי חינם על חשבון המדינה דרך האינטרנט

מעוניינים ללמוד פסיכומטרי כדי להתקבל ללימודי השכלה גבוהים? המדינה נותנת לכם קורס פסיכומטרי חינם ברמה גבוהה מאוד. מדובר על חיסכון של אלפי שקלים לעומת החלופה בתשלום.

רוצים לדעת? הנה כל המידע החשוב לכם.

מה זה קורס פסיכומטרי?

כדי ללמוד השכלה גבוהה בישראל, ובכלל בעולם, המועמד צריך לעבור כמה שלבי מיון שונים. בחינה פסיכומטרית היא תנאי הכרחי באוניברסיטאות ובמכללות פרטיות. הבחינה מהווה כלי חיזוי שמאפשר לדעת האם הסטודנט יצליח בלימודים גבוהים או לא.

המבחן כולל 3 פרקים עיקריים בנושאים של חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ושפה אנגלית. כדי לעבור את הבחינה, הסטודנט יכול ללמוד לבד מחומרים מקוונים, לקחת קורס פסיכומטרי בתשלום, לקחת שיעורים פרטיים ועוד.

מהו קורס פסיכומטרי חינם דרך המדינה?

המטרה הלאומי של ישראל דיגיטלית השיק מערכת המאפשרת לכל אדם ללמוד נושאים באופן מקוון באינטרנט העונה לשם "הקמפוס". שם אתם יכולים לקחת קורסים שונים, ובין היתר קורס פסיכומטרי של המדינה.

קורס הפסיכומטרי הרשמי של המדינה מטעם המשרד לשיוויון חברתי הוא קורס הכנסה לבחינה הפסיכומטרית והוא נעשה באופן דיגיטלי דרך האתר הקמפוס.

הקורס כולל עשרות שעות של סרטונים שניתן לצפות בהם ללא הגבלה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע וללא תשלום. השיעורים כוללים את כל המידע שהתלמיד צריך לדעת כדי לעבור את הבחינה הפסיכומטרית, לרבות דקויות, טיפים, הסבר לגבי הבחינה עצמה ועוד.

כמו כן, הקורס כולל גם אלפי שאלות ותשובות ממבחני אמת בעבר, סימולציות במתנה, תמיכה ממדריכים, לומדות מילים וניתוח סימולציות.

למי זה מתאים?

אין תנאי זכאות מקדימים והדבר פתוח לכולם. הקורס מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד תארים במוסדות להשכלה גבוהה שדורשים ציון מינימלי שהתקבל בבחינה פסיכומטרית.

האם זה לגמרי בחינם?

כן, הקורס ניתן בחינם. בנוסף, גם ספרי תרגול וסימוליות כקובץ PDF ניתנים בחינם.

אבל, מי שרוצה לרכוש העתקים מודפסים יכול לשלם תשלום סמלי במיוחד. ספרי תרגול בעלות של 250 ש"ח וערכת סימולציות בעלות של 150 ש"ח. המשלוח הוא 37 ש"ח נוספים וזהו.

בנוסף, אפשר לרכוש מסלול מתוגבר שכולל גם שיעורים בשידור חי, תמיכה נוספת ממדריכים, סימולציות אישיות ועוד. המסלול הזה בתשלום סמלי במיוחד ורק 250 ש"ח.

כמה כסף חיסכון לעומת בתשלום?

קורס פסיכומטרי בתשלום עולה בין 4,000 שקלים לבין 10,000 שקלים. לכן, מדובר על חיסכון של אלפי שקלים יקרים.

איך נהנים מההטבה?

כדי להירשם בחינם לקורס הפסיכומטרי של המדינה, עליכם להיכנס לעמוד הרשמה של הקורס בקישור זה. באתר הקמפוס, אתם צריכים להירשם באופן חד פעמי, ואז לגשת אל עמוד הקורס ולהתחיל ללמוד.

אילו חלופות יש בתשלום?

ניתן לרכוש קורס פסיכומטרי בתשלום אצל יואל גבע, קידום, High Q או EZ Way.