ספוטיפיי חינם – איך לשמוע ולהאזין למוזיקה דרך ספוטיפיי (Spotify) בחינם?

אוהבים לשמוע מוזיקה או פודקסטים? ספוטיפיי (Spotify) הוא אחד השירותים המציעים את האפשרות לשמוע את התכנים שלכם ללא תשלום נוסף. אפשר גם לקבל את הגרסה התשלום, לתקופה חינמית.

כך תשמעו ותאזינו ללא תשלום.

מה זה ספוטיפיי (Spotify)?

ספוטיפיי (Spotify) הוא שירות הזרמת מוזיקה, שירים והסכתים. בשפה פשוטה יותר, זהו שירות המציע ספרייה שלמה של מוזיקה ושירים להאזנה לכל אחד.

דרך השירות, אפשר לשמוע למיליוני שירים, מוזיקה ותוכניות שונות, בין אם מדובר על שירים ישראליים בעברית או מוזיקה בינלאומית.

ספוטיפיי (Spotify) היא חברה בינלאומית המציעה את שירותיה גם בישראל. היא רוכשת את הזכויות לשימוש בשירים ובמוזיקה ומאפשרת האזנה שלהם לכל מי שמעוניין.

החברה מציעה שירות פרימיום, שירות חינמי עם מודעות או שירות פרימיום ללא מודעות. אפשר גם לקבל מינוי לחודש ראשון ללא כל תשלום.

למי זה מתאים?

לכל אדם שמעוניין להאזין למוזיקה, לתכנים ולפודקאסטים.

האם זה לגמרי חינם?

כן! יש חבילה חינמית שלא צריך לשלם כסף בכלל. ויש חבילה נוספת שמציעה תקופה ללא תשלום.

כמה חיסכון לעומת בתשלום?

מחיר חבילה של השמעת מוזיקה היא 19.90 ₪ עד 31.90 ₪ לחודש. כך שזהו סכום החיסכון.

איך לשמוע בספוטיפיי בחינם?

כדי להאזין בחינם, ללא תשלום נוסף, עליכם לגשת אל אתר ספוטיפיי ישראל כאן: www.spotify.com/il-he ולאחר מכן צריך להירשם כדי ליצור חשבון במערכת. אפשר כמובן להוריד את האפליקציה לטלפונים הניידים.

אם תרצו לקבל את חבילת הפרימיום בחינם, עליכם לבחור זאת מתוך התפריט באתר ולשדרג. תוכלו לקבל 30 ימי התנסות ללא כל תשלום נוסף.