בניית אתר אינטרנט בחינם – איך לפתוח אתר בלי תשלום?

רוצים לפתוח אתר בלי תשלום? מדריך על בניית אתר אינטרנט בחינם שלנו מסביר לכם את הדרכים והשיטות שאיתם תוכלו לעשות את זה. האתר יכול לסייע לכם בהרבה דרכים.

כך תעשו את זה.

מה זה אתר אינטרנט?

אתר אינטרנט הוא מקום באינטרנט בו אתם יכולים לכתוב תכנים ולהציג מידע על עצמכם, במיוחד אם מדובר על עסק או חנות. בעצם, אם יש לכם עסק ואתם רוצים להראות ללקוחות שיש לכם מקום באינטרנט – האתר זה המקום.

אתר אינטרנט עוזר לקדם את העסק שלכם על ידי כך שאנשים יכולים להיכנס אליו ולהיחשף לשירותים או למוצרים שלכם. כמובן תוכלו גם לכתוב תכנים כמו פוסטים, מדריכים וחדשות.

אם האתר הוא איכותי, תוכלו לקבל כניסה אליו גם דרך גוגל גם דרך פייסבוק ועוד.

בניית אתר בחינם

בדרך כלל אתרי אינטרנט איכותיים נבנים על ידי בעלי מקצוע או כלים מקצועיים בתשלום.

אבל אם אתם לא רוצים להשקיע כלל, תוכלו ליצור אתר אינטרנט בעצמכם ובחינם דרך מערכות או כלים. חלקם מציעים חבילת בסיס בחינם.

איך לפתוח אתר בחינם?

יש כמה שיטות וכלים לפתוח אתר בחינם, בלי צורך לדעת ידע מיוחד בשפות תכנות. כך שיש מערכות שמאפשרות לכם לפתוח אחד כזה בחינם (חשוב לציין כי האתר הוא לא בבעלותכם ואם השירות נסגר – אז גם האתר שלכם נסגר). הנה הם:

  • גוגל סייטס (Google Sites) – היא מערכת של גוגל בה אתם יכולים לפתוח אתרים בחינם בחשבון הגוגל שלכם. המערכת מציגה תבניות מוכנות להעלאה. כניסה.
  • גוגל לעסק שלי – זוהי מערכת בה אתם יכולים להציג את העסק שלכם בחיפוש ובמפות בגוגל. אבל הכלי הזה מאפשר לכם ליצור גם אתר אינטרנט המבוסס על פרטי ההתקשרות שלכם. כניסה.
  • וורדפרס.קום – זוהי מערכת המבוססת WordPress ומאפשרת לכם ליצור אתר בחינם בחבילה הבסיסית. כניסה.
  • וויקס WIX – זוהי חברה המציעה בניית אתר אינטרנט עם חבילת חינם. כניסה.
  • בלוגר / בלוגספוט – זוהי מערכת של גוגל ליצירת אתרי בלוגים. כניסה.

אילו חלופות יש בתשלום?

ככלל, שימוש במערכות חינמיות לא מומלץ לעסקים שרוצים לקחת את זה בצורה רצינית יותר. כי הלקוחות והספקים מסתכלים על זה ואם זה נראה בלי דומיין או על אחסון חינמי, במיוחד שיש שם מודעות – זה עלול לפגוע בכם.

במקרה כזה יש חלופות אחרות באמצעותם תוכלו לקבל אתר בבעלות מלאה שלכם. כך שתוכלו להרוויח ממנו ואפילו למכור אותו במקרה שלא תרצו להמשיך איתו.