וואטסאפ ביזנס בחינם – יצירת חשבון עסקי ומקצועי בקלות

אתם עצמאים או יש לכם עסק קטן או בינוני? אפליקציית וואטסאפ ביזנס מאפשרת לכם ליצור חשבון עסקי ומקצועי בקלות כדי לדבר עם הלקוחות שלכם. תוכלו גם להתאים אותה אישית לעסק שלכם, והלקוחות יכולים להמשיך לדבר עם האפליקציה הרגילה.

הנה הכל בנושא זה.

מהי וואטסאפ ביזנס?

וואטסאפ ביזנס (WhatsApp Business) היא אפליקציה ושירות נפלא לעסקים שעוזר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם בצורה פשוטה, קלה, נוחה ומקצועית כמובן. בנוסף מדובר על שירות של מיליארדי משתמשים בכל העולם, כך שרוב הלקוחות שלכם גם משתמשים בו.

האפליקציה מאפשרת לכם לשמור על קשר עם הלקוחות, לדבר איתם בהודעות או בשיחות קוליות או וידאו, לשלוח הודעות תפוצה ועדכונים, להיות עוד ערוץ שיווק או מכירה שלכם, לתת שירות לקוחות או תמיכה טכנית, להציג את המוצרים או השירותים שלכם (חנות בוואטספ) ועוד.

האפליקציה הרגילה לא מתאימה לעסקים, שכן היא מיועדת לצרכים פרטיים בלבד. וואטסאפ עסקים מאפשרת לכם ליצור חשבון עסקי מקצועי, ליצור קטלוג מוצרים ושירותים, ליצור הודעות מותאמות אישית, הודעות אוטומטיות, ואפילו התממשקות עם כלים חיצוניים כמו למשל מערכת ניהול לקוחות.

הלקוחות שלכם לא צריכים להוריד את האפליקציה ביזנס, אצלם אין כל שינוי בנושא, כך שגם המעבר לאפליקציה העסקית עבורכם היא לא מסובכת.

האם זה באמת בחינם?

כן! אפליקציית וואטסאפ ביזנס היא בחינם, ללא כל הגבלות למינהם.

אבל, מי שרוצה להשתמש בכלים מתקדמים יותר (וואטסאפ ביזנס API), המתאימים לעסקים גדולים או לעסקים מורכבים, צריך לשלם על השימושים המתקדמים הללו.

איך פותחים חשבון עסקי?

רוצים ליצור חשבון עסקי? כל מה שאתם צריכים בשלב הראשוני היא להוריד את האפליקציה העסקית מחנות האפליקציות של מכשיר הסלולר שלכם, בגוגל פליי או באפסטור – ואז להתקין אותה.

אחרי ההתקנה, יש להיכנס אליה ולאמת מספר טלפון המיועד לשימוש לעסקים. אפשר להשתמש בטלפון נייח או טלפון נייד. אפשר גם להעביר את מספר הטלפון שלכם שמותקנת עליו האפליקציה הפרטית לעסקית (להמיר את החשבון).

אימות נעשה על ידי התקשרות או הודעת SMS, ממש בדומה להתקנה של וואטסאפ הרגילה. כדאי מאוד לגבות את הנתונים והצ'אטים מראש ב-Google Drive אם עושים המרת חשבון.

עם סיום האימות, אתם יכולים ליצור פרופיל עסקי הכולל את שם העסק שלכם, לוגו, קטגוריה ופרטים נוספים. מידע זה כמובן אפשר לעדכן ולערוך לאחר מכן, בכל זמן.

בסופו של דבר אתם נכנסים לאפליקציה הרגילה, תוכלו לגשת את הגדרות האפליקציה כדי לערוך את הפרופיל העסקי שלכם, ליצור הודעות אוטומטיות לכל מי שפונה אליכם, לקבוע שעות פעילות, להוסיף כתובת ועוד. תוכלו גם ליצור קטלוג מוצרים או שירותים, להעלות אותם לחנות הדיגיטלית שלכם.

בנוסף, ניהול שוטף אפשר לעשות דרך האפליקציה או דרך וואטסאפ ווב למחשב שלכם. תוכלו גם ליצור קישור מותאם אישית לתחילת הודעה ללא צורך לשמור באנשי הקשר ועוד.

לאחר שיש לכם שירות וואטסאפ ביזנס, אתם יכולים גם ליצור פרסומות ומודעות בפייסבוק או באינסטגרם, כדי להביא תנועה של לקוחות לתחילת שיחה איתכם. תוכלו גם להוסיף את הקישור אל אתר האינטרנט שלכם.