קישור לוואטסאפ בחינם – איך לשלוח הודעה ללא שמירת אנשי קשר?

רוצים לשלוח הודעה למישהו ללא שמירת הטלפון שלו ברשימת אנשי קשר? זה אפשרי לעשות באמצעות קישור ווטאסאפ מיוחד שעושים אותו חינם. הקישור הוא פשוט ויש גם מחולל ווטאסאפ מיוחד.

הנה החשוב בנושא.

מה זה קישור לוואטסאפ?

קישור לוואטסאפ הוא קישור (לינק) מיוחד שכאשר לוחצים עליו, אפשר לשוחח עם משתמש אחר דרך הוואטסאפ – וזאת ללא צורך שמירת הטלפון שלו ברשימת אנשי הקשר שלכם. פשוט מאוד, לוחצים על הקישור ומתחילים להתכתב דרך האפליקציה או דרך המחשב (ווטסאפ ווב). אפילו אפשר להכניס הודעה מותאמת מוכנה מראש.

למעשה, אם עד היום כדי לשלוח הודעה לאיש קשר שלא רשום אצלכם בטלפון, או שהיה אפשר לעשות זאת כאשר אתם נמצאים בקבוצת וואטסאפ ביחד או כאשר הוא שולח לכם הודעה. אחרת, הייתם צריכים להוסיף אותו לאיש קשר, ואז לשלוח הודעה.

הקישור נעשה לפי פורמט מיוחד של אפליקציית המסרים וואטסאפ. אפשר להוסיף את הקישור לאתר האינטרנט שלכם, לעמוד או פרופיל הפייסבוק, לחשבון אינסטגרם, לחתימה דרך המייל שלכם – או בכל מקום אחר באינטרנט.

קישור לוואטסאפ בחינם

אז אפשר ליצור קישור וואטסאפ בחינם, גם אפשר להתאים הודעה הכל בחינם. ממש לא צריך להשתמש בכלים או בשירותים חיצוניים בתשלום.

איך ליצור קישור לוואטסאפ בחינם?

אז אפשר ליצור קישור לוואטסאפ בחינם לפי הפורמט הבא:

https://api.whatsapp.com/send?phone=phone-number
או בצורה מקוצרת
https://wa.me/phone-number

כאשר במקום "phone-number", צריך להיות מספר הטלפון שלכם (נייד או נייח), כולל קידומת של המדינה ברציפות, ללא הספרה 0 ההתחלתית, ללא מקפים, ללא פלוס, ללא רווחים, ללא סוגריים.

למשל, אם מספר הטלפון שלכם הוא 054-123-4567 אז הקישור יהיה:

https://api.whatsapp.com/send?phone=972541234567
או בצורה מקוצרת
https://wa.me/972541234567

אם אתם רוצים להוסיף גם הודעה מוכנה מראש, הודעה שתיהיה מוזנת מלכתחילה, אז צריך להוסיף עוד קצת לקישור. למשל: "היי, תודה שפנית אליי", הקישור יהיה:

https://api.whatsapp.com/send?phone=972541234567&text=היי, תודה שפנית אליי
או בצורה מקוצרת
https://wa.me/972541234567?text=היי, תודה שפנית אליי

אם אתם רוצים ליצור כמה קישורים שאתם רוצים ללא הגבלה, בלי הצורך להקליד, אפשר להשתמש בכלי מיוחד שנקרא מחולל וואטסאפ באתר נטו לינק. מזינים את הטלפון שאליו שולחים הודעה, הודעה מוכנה מראש ולוחצים על ליצור קישור.