ווינדוס 11 (Windows) להורדה ושדרוג בחינם – איך לעבור חינם?

יש לכם מערכות וינדוס ישנות? אפשר לעבור בקלות למערכת ווינדוס 11 (11 Windows) העדכנית ביותר שמחליפה את מערכת ההפעלה חלונות 10. תוכלו להשתמש במערכת הזו לפי תנאים מסויימים.

כל מה שרציתם לדעת על הורדה, שדרוג והתקנה של מערכת ההפעלה.

מהי ווינדוס 11?

וינדוס 11 (Windows 11) היא מערכת הפעלה למחשבים העדכנית ביותר של מיקרוסופט שמחליפה את ווינדוס 10. המערכת החדשה הוצגה לציבור הרחב בחודש יוני 2021 בתור המערכת עם חידושים וכלים חדשים.

מיקרוסופט הודיעה שהיא תפסיק תמיכה במערכת חלונות 10 ב-14 בחודש אוקטובר 2025. אמנם יש עוד הרבה זמן (ממועד כתיבת הכתבה הזו), אבל עדיין כדאי להכיר את האפשרות לשדרוג למערכת חלונות 11.

ווינדוס 11 מגיעה עם הכלים והעוצמה של ווינדוס 10, ביחד עם עיצוב ומראה חדש במיוחד. היא כוללת גם כלים ואפליקציות חדשות שתוכננו במיוחד לכך.

וינדוס 11 בחינם

ניתן לקנות מחשבים מחדשים שבהם מותקנת מראש מערכת ההפעלה וינדוס 11 או לשדרג בחינם ממערכות הפעלה קודמות. אם יש לכם מחשב חדש יחסית (עד כמה שנים בודדות), תוכלו לשדרג בחינם.

בעצם, תוכלו להוריד קובץ מיוחד למחשב שלכם של ווינדוס 11, המאפשר שדרוג הישר ממערכות הפעלה ישנות יותר כמו 10, 7 או 8.1 ולבצע התקנה.

ווינדוס 11

למי זה מתאים?

לכל מי שיש מערכת הפעלה ישנה של וינדוס, בעיקר ווינדוס 10, 7 או 8.1.

האם זה לגמרי בחינם?

כן! אם ברצונך להתקין את Windows 11 במחשב, אפשר להוריד כלי מיוחד, שהוא רשמי וחוקי שנמצא באתר החברה של מיקרוסופט.

איך להוריד ולהתקין וינדוס 11 בחינם?

להורדה של ווינדוס 11 בחינם, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט בקישור זה. צריך לוודא שאתם עומדים בדרישות מערכת מינימליות כדי להריץ את מערכת ההפעלה החדישה. דרישות אלו כתובות בקישור לעיל.